Третя (позачергова) сесія сьомого скликання Петро-Михайлівської сільської ради
30.11.2017 відбулась третя (позачергова) сесія сьомого скликання Петро-Михайлівської сільської ради, де були прийняті такі рішення - Про затвердження Плану роботи Петро-Михайлівської сільської ради та виконавчого комітету на 2018 рік; Про Програму забезпечення регулярного безкоштовного підвозу учнів, вихованців та педагогічних працівників до місця навчання і додому на 2018 рік; Про Програму розвитку та фінансової підтримки закладів культури на території Петро-Михайлівської сільської ради на 2018 – 2020 роки; Про затвердження Програми культурно-мистецьких масових заходів, відзначення державних, національних, релігійних та професійних свят та відзначення видатних громадян на території Петро-Михайлівської сільської ради терміном на 2018 – 2020 роки; Про Програму розвитку та фінансової підтримки закладів освіти на території Петро-Михайлівської сільської ради на 2018 – 2020 роки; Про комплексну програму соціального захисту населення «Турбота» на період з 2018 року до 2020 року на території Петро-Михайлівської сільської ради. Повністю рішення та протокол дивитись тут