З П"ЯТНИЦІ 09 КВІТНЯ 2021 РОКУ НА ТЕРИТОРІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ВВОДИТЬСЯ «ЧЕРВОНИЙ» РІВЕНЬ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ ПОШИРЕННЯ COVID-19.

Фото без описуФото без опису

З 9 квітня  2021 року на території Запорізької області вводиться  «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Розуміємо, що всі уже втомилися від обмежень та надмірної інформації щодо пандемії, проте, загроза COVID-19 наразі лишається серйозною як ніколи. Закликаємо вас дотримуватись   карантинних заходів та обмежень, вони направлені на збереження вашого здоров’я і здоров’я ваших рідних та близьких.

Виконавчий комітет сільської ради

31 Січня, 2022 р., 17:02
Нещодавно МОЗ спростило доступ підлітків до вакцинації проти COVID-19. Отримати щеплення вакциною Cominarty від Pfizer можуть всі діти від 12 років (https://bit.ly/3tUd93j).
31 Січня, 2022 р., 14:59
Хто і як може викликати мобільну бригаду з вакцинації від COVID-19
31 Січня, 2022 р., 14:56
Важливо! Чим відрізняється бустер та додаткова доза?
31 Січня, 2022 р., 14:52
  Алгоритм дій у разі отримання позитивного тесту на #COVID19
31 Січня, 2022 р., 14:51
 Президент України Володимир Зеленський заявив, що альтернативи вакцинації для подолання COVID-19 пандемії та збереження життя немає, та закликав громадян щепитися. “Є усі шанси сподіватись, що 2022 рік може бути останнім для пандемії COVID-19. Для цього потрібен високий рівень охоплення щепленнями. Ми маємо бути вакцинованими, щоб бути здоровими. І це безальтернативно”, – заявив Президент у відеозверненні за підсумками засідання Ради національної безпеки й оборони в понеділок у Києві.
31 Січня, 2022 р., 14:49
 За оцінками Міністерства охорони здоров’я, в найближчі тижні Україна вийде на пікові значення захворюваності на COVID-19. Кількість випадків інфікування очікується на рівні 40-60 тисяч осіб на добу. Ці цифри вдвічі вищі за пікові значення минулої хвилі. При цьому, завдяки вакцинації, ми очікуємо на третину менше померлих, ніж на піку минулої хвилі. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час години запитань до Уряду. Для підготовки міністерство забезпечило низку підготовчих кроків.