Про благодійну акцію  «Серце до серця»

До Запорізького обласного центру соціальних служб звернувся обласний координатор БФ «Серце до серця» з подякою стосовно участі в благодійному збору коштів в минулому році та проханням підтримати благодійну акцію в 2021 році.

Акція відбуватиметься вже в шістнадцятий рік поспіль і за цей час уже встигла набути загальнонаціональної підтримки. За пятнадцятирічну діяльність фонду Обласній дитячій лікарні було передано медичне обладнання на загальну суму 4 431 990,72 грн., що дало можливість лікувати дітей на більш якісному рівні.

Тому центри соціальних служб та надавачі соціальних послуг Запорізької області приймають участь у всеукраїнській акції «Серце до серця» впродовж багатьох років, в Запорізьку обласну лікарню було придбано обладнання для надання медичної допомоги дітям з вадами слуху, з захворюванням очей у дітей, з захворюванням для недоношених малюків цукрового діабету, тощо.

В 2020 році було зібрано 18337,00 грн. для дітей з вадами серця. Збір коштів також проводився організаціями-партнерами (департамент освіти і науки, управління молоді, фізичної культури та спорту, департамент охорони здоров’я ЗОДА, громадські організації тощо), разом по Запорізькій області було зібрано 115 127,65 грн. На зібрані кошти в дитячу обласну лікарню

м. Запоріжжя було придбано медичне обладнання в відділення кардіореанімації: Монітор пацієнта STAR800F з модулем вимірювання СО2

(боковий потік) з аксесуарами – 1 шт. та Пульсоксиметр «Біомед» ВР-10            М - 8 шт..

З 1 квітня  по 30 вересня 2021 року відбудеться XVI Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» головною метою якої є збір коштів на придбання медичного обладнання для дитячих неонатологічних відділень – «Здорові немовлята».

З повагою повідомляємо Вам, що БФ «Серце до серця», що кожна організація, яка за підсумками акції збере  понад 3000 тисячі гривень, отримує звання «Золоте серце України».

У цей час волонтери та фахівці будуть розповсюджувати атрибути акції (скриньки, ідентифікатори, плакати та сердечка), та  можуть проводити заходи, які будуть дозволені під час пандемії на відповідній території (концерти, ярмарки, квести, благодійні перерви, благодійні уроки і т.п.), метою яких буде збір коштів в фірмові скриньки  для допомоги хворим дітям. До участі доцільно привертати увагу місцевих підприємців, депутатів та інших небайдужих осіб. Просимо долучитися до проведення Всеукраїнської  благодійної акції «Серце до серця» в 2021 році та здійснити відповідні заходи з залученням місцевої громади.

Акція планується наступним чином:

1. організаційний етап, в ході якого необхідно надіслати інформацію не пізніше 07.04.2021року за наступною формою:

ЦСС/

КУ/ТГ

Кількість фірмових скриньок, які необхідні для проведення акції

Волонтерів/

фахівців

залучених до акції

Контактна (відповідальна) особа від ЦСС / ТГ, мобільний номер телефону*

* контактний номер телефону необхідний для передачі скриньок

Вищевказану інформацію надсилати у вказані терміни на електронну адресу ЗОЦСС: zocssdm@ukr.net.

2) координаторами акції здійснюється передача скриньок, та промо продукції до ЦСС та надавачів соціальних послуг ТГ;

3) після отримання необхідної продукції розпочинається збір коштів волонтерами, який завершується 30 вересня 2021 року, кошти збираються волонтерами в скриньки, які мають бути заклеєні за правилами акції.

4) з 30 вересня по 5 жовтня 2021 р. відповідальна особа має переказати гроші на благодійний рахунок, який вказано на скринці і плакатах. Обов’язково вказати найменування платежу: «Для Запорізької області. Благодійний внесок для закупівлі медичного обладнання». Крім того, платника зазначити як назву вашого ЦСС/ТГ. Мінімального розміру зібраної суми не

встановлено. Кожна гривня має значення. Тому організатори  просять Вас переказати суму, яка буде зібрана незалежно від її розміру.

5) до 9 жовтня 2021р. (після переказу грошей на благодійний рахунок) необхідно відправити результати - копії чеків (сканованих варіантів) на електронну адресу ЗОЦСС: zocssdm@ukr.net.

За інформацією з організаційних питань проведення акції, залучення волонтерів, питань передачі скриньок звертатись до координатора акції Ганни Гонтарук, тел. 050 641 56 52, сторінка у Фейсбук: https://www.facebook.com/zp.serce/

Крім того, повідомляємо, що інформацію про проведення акції розміщено на офіційному веб-сайті Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» www.sercedoserca.com.ua. Також, з питань проведення акції можна звернутись до ЗОЦСС за номером 099 972 42 16 (Гритчина Тетяна).

Реквізити для перерахування благодійних внесків

1. АО КБ "ПРИВАТБАНК» IBAN UA 17 305299 0000026008043604327 ЕГРПОУ 34354227, призначення платежу: «Для Запорізької області. Благодійний внесок на придбання медичного обладнання».

Також Ви можете зробити благодійний внесок за реквізитами вище, через Приват24 в розділі: мої платежі, вказавши Запорізьку область, призначення платежу: на закупівлю медичного обладнання та надіслати нам скріншот платежу із зазначенням у листі: назва навчального закладу, район.

2. АО "Кредобанк" IBAN UA 39 325365 0000002600501306399 ЕГРПОУ 34354227 МФО 325365, призначення платежу: «Для Запорізької області. Благодійний внесок на придбання медичного обладнання».

Або безпосередньо на сайті Ви можете зробити благодійний внесок он-лайн www.sercedoserca.com.ua.