Про скликання сьомої сесії сьомого скликання Петро-Михайлівської сільської ради

Дата: 26.01.2018 10:52

Фото без опису  Згідно розпорядження сільського голови від 26.01.2018 № 18-р:

Скликати сьому сесію Петро-Михайлівської сільської ради сьомого скликання

о 13.00 годині 15 лютого 2018 року в залі засідань сільської ради.

Внести до порядку денного сесії питання:

1.Про затвердження звіту про виконання бюджету Петро-Михайлівської   сільської ради за 2017 рік.

2.Щодо попередження та недопущення корупційних діянь і правопорушень, пов’язаних з корупцією серед працівників Петро-Михайлівської сільської ради.

3. Про роботу постійної комісії сільської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування та обліку, з бюджету, фінансів, управління власністю та регуляторної політики в 2017 році.

4.Про роботу постійної комісії сільської ради з питань земельних відносин, природокористування, адміністративно-територіального планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою у 2017 році.

5.Про роботу постійної комісії сільської ради з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав та свобод, законних інтересів громадян, запобігання та виявлення корупції, освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, транспорту, зв’язку, побутового і торгового забезпечення в 2017 році.

6.Про роботу виконавчого комітету Петро-Михайлівської сільської ради у 2017 році.

7.Про виконання Програми організації оплачуваних громадських робіт по Петро-Михайлівській сільській раді у 2017 році.

8.Про виконання Програми про забезпечення регулярного безкоштовного підвозу учнів, вихованців дитячого садка «Ромашка» та педагогічних працівників до місця навчання і додому на 2017 рік.

9.Про внесення змін до штатного розпису Петро-Михайлівської сільської ради, затвердженого рішенням сільської ради від 13.11.2018 № 4 «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів».

10.Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються із залученням коштів Петро-Михайлівської сільської ради та інших бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії.

11.Про надання матеріальної допомоги на поховання Данко Маргарити Василівни, яка померла 11.11.2017 року.

12.Про надання матеріальної допомоги на поховання Пенькова Георгія Івановича, який помер 15.12.2017 року.

13.Про продовження дії договору оренди частини приміщення адміністративної будівлі сільської ради від 01.03.2012 № 1 для розміщення банкомату.

14.Про продовження дії договору оренди частини приміщення сільського будинку культури від 01.03.2012 № 2.

15.Про лист Вільнянського відділення поліції Пологівського відділу поліції головного управління національної поліції в Запорізькій області від 17.01.2018 року.

16.Про встановлення ставки податку на частину чистого прибутку для комунального підприємства «Сількомунгосп Дніпровської сільської ради Вільнянського району Запорізької області» на 2018 рік.

17.Про тарифи на водопостачання технічної води по комунальному підприємству «Сількомунгосп Дніпровської сільської ради Вільнянського району Запорізької області».

18.Про тариф на послуги з вивезення твердих побутових відходів по комунальному підприємству «Сількомунгосп Дніпровської сільської ради Вільнянського району Запорізької області».

19.Про затвердження розпоряджень сільського голови з фінансової діяльності

20.Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік.

21.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі Рибко С.В.

22.Про розгляд заяви Сорокіна П.В. щодо надання дозволу на виготовлення проекту відведення  із землеустрою земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою:  с. Улянівка вул. Набережна,19.

23.Про зміну назви ботанічного заказника місцевого значення.

24.Про встановлення місцевих податків та зборів на території Петро-Михайлівської сільської ради

25.Різне.