Об'єднання у територіальну громаду Петро-Михайлівської та Дніпровської сільських рад

Дата: 01.09.2017 15:33

Спільним рішенням Петро-Михайлівської та Дніпровської сільських рад було винесено на громадське обговорення проект рішення щодо добровільного об'єднання територіальних громад.

14 липня 2017 року відповідно до частини 2 статті 6 Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад", статей 42, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" було проведено громадське обговорення проекту рішення щодо добровільного об'єднання територіальних громад сіл Грушівка, Круглик, Петро-Михайлівка, Улянівка Петро-Михайлівської сільської ради, сіл Дніпровка, Петро-Свистунове, Орлівське, Перун, Тарасівка, Ясинувате Дніпровської сільської ради в Петро-Михайлівську сільську об'єднану територіальну громаду Вільнянського району Запорізької області з центром у селі Петро-Михайлівка.

Рішеннями Дніпровської сільської ради №1 від 07.08.2017 року "Про добровільне об'єднання територіальних громад" та  Петро-Михайлівської сільської ради №1 від 08.08.2017 року "Про добровільне об'єднання територіальних громад" відповідно до статей 2, 4, 6, 7 Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" вирішили об'єднатися з територіальними громадами сіл сіл Грушівка, Круглик, Петро-Михайлівка, Улянівка Петро-Михайлівської сільської ради, сіл Дніпровка, Петро-Свистунове, Орлівське, Перун, Тарасівка, Ясинувате Дніпровської сільської ради в Петро-Михайлівську сільську об'єднану територіальну громаду Вільнянського району Запорізької області з центром у селі Петро-Михайлівка.

Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Петро-Михайлівська об’єднана територіальна громада називається – Петро-Михайлівська сільська рада.