23 вересня 2018 року відбулося свято «День села Дніпровка»

Дата: 24.09.2018 11:37

Фото без опису      23 вересня 2018 року відбулося свято «День села Дніпровка». На святі були присутні Сільський голова Петро-Михайлівської сільської ради Малик О.В., в.о. старости сіл Дніпровка, Петро-Свистунове, Ясинувате, Орлівське, Перун, Тарасівка – Деркач М.С., представники ТОВ агрофірми «Жовтневий», представник партії «Наш край» - Дончик Т.Г.

Свято почалось з привітання сільського голови Петро-Михайлівської сільської ради Малика Олександра Васильовича, також привітав мешканців села в.о. старости сіл Дніпровка, Петро-Свистунове, Ясинувате, Орлівське, Перун, Тарасівка – Деркач Мирон Степанович. Свято вела ведуча, яка проводила різні конкурси серед присутніх. На святі була представлена виставка робіт-умільців села Дніпровка. Крім того деякі мешканці села підготували частування у вигляді смаколиків: різноманітної домашньої випічки та вареників.