Свято з нагоди 75 –річчя переправи. с.Петро-Свистунове

Дата: 02.10.2018 17:04

Фото без опису28 вересня 2018 року відбулось свято з нагоди 75 –річчя переправи в районі с.Петро-Свистунове – с.Губинське та 75 річчя визволення с. Петро-Свистунове від німецько-фашистських загарбників. Був запрошений воєнний оркестр з міста Запоріжжя. Свято розпочалось з Гімну України у виконанні воєнного оркестру. Потім виступив в.о. старости сіл Дніпровка, Петро-Свистунове, Ясинувате, Орлівське, Перун, Тарасівка, який привітавши всіх, нагадав про ті події, які відбувались в роки війни та зачитав тематичний вірш. Після привітання відбулось покладання квітів до братської могили с.Петро-Свистунове. Концертна програма  була підготовлена вчителями та учнями Комунальної організації "Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Петро-Михайлівської сільської ради. Мешканцями  с.Петро-Свистунове було організоване безкоштовне частування: уха, польова каша та пиріжки. Свято відбулось завдяки спонсорській допомозі керівників сільськогосподарських підприємств Назарчука Г.В., Пилипенко А.В, Халепіна К.К., Халепіна К.В, Доновської Л.С., місцевих рибалок та мешканців с.Петро-Свистунове.