Про прийняття присяги військовозобов’язаними окремого батальйону територіальної оборони

Дата: 17.12.2018 10:03

Фото без опису  Відповідно до директиви Генерального штабу Збройних Сил України, розпорядження територіальної оборони командування Сухопутних військ Збройних Сил України, в період з 14 по 23 грудня 2018 року на матеріально-технічній базі Запорізького ОВК та Вільнянського РВК розпочалися десятиденні навчальні збори з резервістами та військовозобов’язФото без описуаними окремого батальйону територіальної оборони. Місцем дислокації у Вільнянському районі ОБТО визначено с.Петро - Михайлівку.

16 грудня для військовозобов'язаних, що прибули на навчальні збори окремого батальйону територіальної оборони, був по-військовому святковий. Цього дня майже 300 чоловіків з Вільнянського, Новомиколаївського, Оріхівського та Гуляйпільського районів зібралися на центральній площі села для Фото без описуурочистого складання Військової Присяги на вірність українському народові. На заході були присутні: військовий комісар Запорізького обласного військкомату полковник Юрій Трофіменко, військовий комісар Вільнянського райвійськкомату Олег Касьяненко, керівництво Вільнянського, Новомиколаївського  районів, Оріхівської і Петро-Михайлівської ОТГ, воїни АТО (ООС), волонтери, бойові побратими, рідні та близькі військовослужбовців.