Вільнянська районна філія Запорізького ОЦЗ інформує

Дата: 04.09.2020 15:09

Онлайн-освіта Сoursera

Фото без описуМасові відкриті онлайн-курси безумовно зробили революцію в освіті: сотні онлайн-курсів з програмування, математики, менеджменту та інших дисциплін від кращих університетів світу та топових ІТ компаній стали доступні кожному, в кого є комп’ютер та інтернет.

Державному центру зайнятості як державній установі надано доступ для реєстрації безробітних на платформі Courseraта їх безкоштовного навчання. У Вільнянській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості з’явилася вже перша випускниця Ольга Лаврикова, яка успішно пройшла навчання за напрямком «Управління власними фінансами» та отримала сертифікат онлайн.

Які плюси онлайн-навчання відзначила Ольга:
— Доступ до програм найкращих університетів і викладачів світу;
— Найновіша інформація, технології, теорії;
— Безкоштовне або доступніше за ціною, ніж денне навчанням в університеті;
— Можливість навчатись будь-де і будь-коли;
— Інформація про успішне навчання онлайн чи наявність сертифікатів трошки збільшує шанси, що на ваше резюме звернуть увагу.

Отримати детальну інформацію про можливості навчання на різноманітних онлайн платформах можна в кабінеті № 1 у приміщенні Вільнянської районної філії Запорізького ОЦЗ за адресою: Вільнянськ, Зачиняєва, 26 або за тел. 06143 4-19-34.