УВАГА! КОНКУРС!

Дата: 21.09.2020 08:03

Фото без описуНа виконання розпорядження сільського голови від 16 вересня  2020 року №131-р «Про проведення конкурсу на створення офіційної символіки Петро-Михайлівської сільської ради» з 21 вересня 2020 року по 20 жовтня 2020 року оголошується конкурс на створення офіційної символіки Петро-Михайлівської сільської ради (герб, прапор). У конкурсі можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи, що проживають та знаходяться на території Петро-Михайлівської ОТГ, Гнаровської та Тернівської сільських рад.  Участь у конкурсі безкоштовна. Для участі у конкурсі особа подає заявку, зразок якої додається, та документи визначені розділом 5 Положення про проведення конкурсу на створення офіційної символіки Петро-Михайлівської сільської ради.

Учасники можуть подати як одну, так і декілька конкурсних робіт у різних номінаціях. Подача учасником конкурсної роботи означає його згоду на її подальше редагування та використання з метою проведення конкурсу. У разі надсилання конкурсних робіт електронною поштою учасник надсилає усі документи в електронному вигляді згідно з вимогами розділу 5 Положення про проведення конкурсу на створення офіційної символіки Петро-Михайлівської сільської ради. До проектів зображень (макетів) обов’язково додається інформація про автора (авторів):

– прізвище, ім’я, по-батькові;

– адреса;

– контактні телефони;

– інші відомості (вік, освіта, місце роботи, навчання та ін.).

Детально з вимогами та умовами конкурсу можна ознайомитись переглянувши Положення про проведення конкурсу на створення офіційної символіки Петро-Михайлівської сільської ради

Заявка на участь у конкурсі Завантажити

Додаткова інформація за телефоном 0614395569

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)