Про зустріч голови Петро-Михайлівської сільської ради з представниками Головного управління ДПС у Запорізькій області

Дата: 05.02.2021 11:54
Кількість переглядів: 160

Фото без опису04 лютого 2021 року у залі засідань Петро-Михайлівської сільської ради відбулась зустріч сільського голови Петро-Михайлівської сільської ради Тищенко Світлани Миколаївни з начальником  Вільнянського відділу камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Головного управління ДПС у Запорізькій області Кроль Михайлом Анатолійовичем. Під час зустрічі обговорювалось питання наповнення бюджету Петро-Михайлівської територіальної громади податками та зборами з фізичних осіб та проведення каиеральних перевірок. Крім того, завідувач Вільнянського сектору по роботі з податковим боргом Анастасьєва Світлана Василівна повідомила про наявність податкового боргу фізичних осіб на території Петро-Михайлівської сільської ради.

Фото без описуФото без опису