Відбулось перше засідання робочої групи зі стратегічного планування
Дата: 12.02.2021 16:03
Кількість переглядів: 326
12 лютого 2021 року у залі засідань Петро-Михайлівської сільської ради відбулось перше засідання робочої групи зі стратегічного планування у Петро-Михайлівській територіальній громаді. Були розглянуті питання про необхідність розробки середньострокового плану розвитку Петро-Михайлівської територіальної громади та сприяння діяльності робочої групі зі стратегічного планування розвитку громади. Також розглянуто процес стратегічного планування та запропоновано варіант анкети - опитувального листа для мешканців Петро-Михайлівської територіальної громади.