Благодійна акція "Великоднє ЧУДО для хворих дітей 2021"

Дата: 15.03.2021 16:22

Запрошуємо усіх небайдужих долучитися до важливої благодійної акції - «Великоднє ЧУДО для хворих дітей 2021», яке ми організовуємо 8-й рік поспіль для важкохворих сиріт/напівсиріт із зони ООС і не тільки, що по всій Україні до важливого свята Великодня. Цього року, воно припадає на 2 травня.

Маємо під опікою, вже понад три тисячі важкохворих дітей з інвалідністю, які постійно потребують нашої підтримки та турботи найнеобхіднішими повсякденними засобами, ліками та іншим.

Наші підопічні – це хворі діти-сироти/напівсироти із зони ООС (АТО), а також, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей де є декілька чи більше дітей, що мають важку інвалідність. Частково, діти знаходяться на лікуванні та реабілітації в державних районних відділеннях соціально-медичної реабілітації для розумово відсталих і хворих дітей з ДЦП та ЦНС м. Києва, але більшість дітей, амбулаторно проходять лікування, через дуже обмежену кількість місць у центрах де допомога надається безкоштовно. Також, діти знаходяться і в інших регіонах України, яким ми збираємо, розподіляємо і відправляємо пакунки за віковою категорією від 1-го до 15 років та їхніми особовими потребами.

Список потреб:

• Великодні кекси, солодощі та соки;
  • Продуктові набори (крупи, олія, консерви тощо);
  • Дитяче харчування (каші, соки, пюре, чаї, печиво та інше);
  • Фрукти (банани, апельсини та яблука);
  • Великі та маленькі рушники;
  • Набори дитячого посуду (бажано екологічні, які не б’ються);
  • Нові! комплекти одягу дітям від віком від народження до 15 років;
  • Засоби гігієни (підгузки, пелюшки, серветки, шампуні, рідке мило, зубні щітки тощо).