В рамках «Місячника зайнятості жінок

Дата: 21.04.2021 16:23

Фото без описуУ Вільнянській районній філії пройшло засідання клубу «Пошук». Метою створення клубу є підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці, надання необхідних знань, вмінь і відпрацювання навичок самостійного пошуку роботи, орієнтації безробітних на самозайнятість, підприємницьку діяльність, формування позитивного свідомого ставлення до свого майбутнього, до активного процесу працевлаштування; підвищення рівня внутрішньої мотивації до досягнення власних життєвих цілей та сприяння формуванню лідерського світогляду; створення образу ділової людини та стилю поведінки для самореалізації та професіоналізму.