З Вербною неділею!

Дата: 25.04.2021 08:47
Кількість переглядів: 862

Фото без описуЗ Вербною неділею! Нехай світле свято заряджає теплою енергією, дає сили на здійснення задуманого. Нехай вербочка охороняє будинок від зла і бід, а Господь дарує щастя, сили, спокій і смирення духу. Робіть добрі вчинки та справи, залишайтеся чесними і відданими. Любіть, бережіть, цінуйте своїх близьких, будьте жертовними душею і майте чисті помисли.
          Вербна неділя — свято, коли хочеться згадати всіх, хто дарував і дарує нам впевненість у те, що життя не марне, адже ми живемо і день за днем боремося з труднощами і негараздами заради тих, кого любимо. Нехай у кожного завжди будуть поруч дорогі люди, заради яких варто жити і творити. Вітаю з Вербною неділею! У цей особливий день, що прийшов до нас з біблійних часів, хочу побажати вам благополуччя, любові і щастя. Добро, радість і благоденство нехай будуть завжди поруч з вами.

Нехай сам Господь береже вас і охороняє на життєвому шляху.

З повагою, сільський голова   Світлана  ТИЩЕНКО