Підтримка та  інформування клієнтів у питаннях зайнятості сьогодні є вкрай важливими в умовах впливу Covid-19 на економіку та суспільство.

Дата: 18.05.2021 16:35

Цікавлять питання зайнятості – дзвони 0 800 33 67 28

Фахівці Contact-центру Запорізької обласної служби зайнятості надають консультації та роз’яснення щодо послуг та діяльності Державної служби зайнятості у зручному для клієнтів форматі, щоб максимально наблизити свої послуги до людей.

Тож за телефоном 0 800 33 67 28 можна безкоштовно дізнатися про:

?? соціальні послуги служби зайнятості для населення та роботодавців;

?? електронні сервіси обласної служби зайнятості;

?? контактні телефони та адреси центрів зайнятості нашого регіону та інше.

Contaсt-центр працює за п’ятиденним робочим тижнем. Дзвінки приймаються  з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45, з перервою  з 12.00 до 12.45 год.  Субота та неділя – вихідні дні.

Нагадаємо, Contact-центр Запорізької обласної служби зайнятості розпочав свою роботу у квітні та був створений за фінансової підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру з метою оперативної інформаційної підтримки громадян.

Додаткову інформацію можна отримати у:відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Запорізького ОЦЗ за номером (061)233-11-47