ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ - ОДНЕ ІЗ ЗАВДАНЬ “ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА”

Дата: 21.07.2021 15:01

Фото без описуЗміни на краще відбуваються постійно. По всій території області покращується інфраструктура сфери медицини, культури і спорту, ремонтуються дороги і  споруджуються мости. Так, навесні у Запорізькій області завершили оновлення ще одного значущого об’єкта Комишуваської громади - навчально-виховного комплексу «Джерело».

Навчальний заклад є опорним та має чотири філії. На сьогодні в комфортних умовах у закладі мають змогу навчатися понад вісімсот школярів. Школа також стала місцем роботи для семидесяти викладачів.

У школі утеплили фасад та замінили вікна, налаштували системи опалення, освітлення, водопостачання та водовідведення. Крім того, провели ремонт харчоблоку та спортивної зали.

Додатково обладнано сучасні кабінети хімії, біології і математики, три комп’ютерні класи. В навчальних аудиторіях встановлено інтерактивні проектори та дошки.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю