Збройні сили України інформують

Дата: 29.09.2021 13:14

Фото без описуУ зв’язку з проведенням військових навчань протягом вересня-жовтня 2021 року на території Запорізької області в рамках підготовки підрозділів морської піхоти Збройних сил України та за участі підрозділів іноземних держав командно-штабного навчання ” Об’єднані зусилля-2021″ планується переміщення великої кількості техніки та особового складу.

Забороняється блокування військової техніки, розповсюдження фото- та відеоматеріалів режимних військових об’єктів та техніки.

Крім того, за інформацією від прес-служби Збройних Сил України в районі проведення навчань , над військовими частинами, об’єктами та полігонами всі прольоти безпілотних літальних апаратів будуть припинені. Особи, які здійснюватимуть запуск або керування цими БПЛА, будуть затримані та притягнуті до відповідальності.