ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ ТЕБ ТА НС У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ - ДІЄ «ПОМАРАНЧЕВА» ЗОНА.

Дата: 12.10.2021 10:42

Фото без описуНа засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у форматі zoom-конференції обговорили ускладнення епідеміологічної ситуації та план дій в умовах пандемії у регіоні.

Сьогодні Запорізька область знаходиться у "помаранчевій" зоні. За минулу добу в регіоні зареєстровано 687 нових випадків захворювання. Продовжують лікуватися 11472 хворих. Госпіталізовано 749 осіб, амбулаторно лікується 10723 хворих на коронавірусну інфекцію.

Зараз у Запорізькій області діють такі карантинні обмеження:

??заборонені всі масові заходи;

?? наповненість кінозалів і залів інших установ культури має бути не більше 50% місць;

?? заповненість спортзалів і фітнес-центрів не більше ніж 1 людина на 10 кв. метрів;

??лише навчальні заклади, де 80% персоналу мають жовтий або зелений COVID-сертифікат, працюють у офлайн-форматі.

В обласних відділеннях «УКРПОШТИ» активно проходить вакцинація людей похилого віку. Протягом двох тижнів планується вакцинувати близько 100 тисяч пенсіонерів.

Не зволікайте з вакцинацією, на сьогодні це єдиний спосіб зупинити пандемію і захистити себе та своїх близьких. Бережіть себе!