Про виконання заходів, щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

Дата: 18.10.2021 09:23

Фото без описуУКРАЇНА

ПЕТРО-МИХАЙЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ І НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ПЕТРО-МИХАЙЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

вул. Миру. 70 с. Петро-Михайлівка Запорізький район Запорізька область.

ПРОТОКОЛ

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Петро-Михайлівської сільської ради (в режимі онлайн-засідання) від 16.10.2021 р. с.Петро-Михайлівка №31

Головуючий - сільський голова С.ТИЩЕНКО.

Секретар комісії -І. БУБНОВА

Присутні: члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Петро-Михайлівської сільської ради.

Порядок денний:

1. Про епідемічний стан на території Петро-Михайлівської сільської ради пов’язаний з поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2.

Доповідач'. Лікар загальної практики сімейної медицини Л.ОЛІЙНИК.

2. Про виконання заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2.

Доповідач: Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів сільської ради М. БУЛАНОВА.

З питання ПЕРШОГО порядку денного: «Про епідемічний стан на території Петро-Михайлівської сільської ради, пов’язаний з поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2.

СЛУХАЛИ: Лікаря загальної практики сімейної медицини Л.ОЛІЙНИК.

ВИРІШИЛИ:

1. Прийняти до відома інформацію доповідача.

Рішення Комісії прийнято одноголосно.

З питання ДРУГОГО порядку денного: «Про виконання заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2.

СЛУХАЛИ: Заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів сільської ради М. БУЛАНОВУ.

ВИРІШИЛИ: Відповідно до пункту З5 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 (зі змінами) рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15.10.2021 № 38, протоколу позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області від 15.10.2021 №30 з 00:00 18.10.2021 року на території Запорізької області встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

1. Виконавчому комітету Петро-Михайлівської сільської ради в межах компетенції забезпечити безумовне виконання на території ПетроМихайлівської сільської ради обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених пунктами 3 та З5 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОУГО-19, спричиненої коронавірусом 8АЯ8-СоУ-2» (зі змінами, з урахуванням змін внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2021 р. № 1066 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236»).

Термін виконання: на період дії «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки

2. Робочій (мобільній) групі з питань перевірки дотримання обмежувальних заходів об’єктами господарювання та фізичних осіб на території Петро-Михайлівської сільської ради посилити контроль за дотриманням протиепідемічних обмежень на території регіону.

Термін виконання: на період карантину

3. Відділу освіти, культури, молоді та спорту Петро-Михайлівської сільської ради відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенноекологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол від 12.10.2021 № 37) та погіршенням епідеміологічної ситуації в країні, листа Міністерства освіти і науки України від 13.10.2021 №1/9-540та із урахуванням положень частини четвертої статті 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту» опрацювати питання щодо запровадження в закладах загальної середньої освіти Петро-Михайлівської сільської ради канікул з 18.10.2021.

Термін виконання: негайно Рішення Комісії прийнято одноголосно.

Голова комісії                             С.ТИЩЕНКО

Секретар комісії                          І.БУБНОВА