Грантовий проект: безкоштовні консультації для бізнесу

Дата: 21.10.2021 10:04

Запрошуємо на

Консультації з питань пільгового фінансування та пошуку партнерів по програмах ЄС

18-29 жовтня, 2021

Онлайн

Консультації з питань пільгового фінансування спрямовані на вирішення запитів підприємців/ць, що стосуються процесу підготовки та подачі документів на грантове фінансування програм ЄС, зокрема Програми «Горизонт Європа», а також налагодження співпраці та партнерства з бізнесом ЄС (EUROPEAN ENTERPRISE NETWORK (EEN)). Окрім того, індивідуальна консультація експерта шляхом експрес-аналізу допоможе визначити, наскільки специфіка бізнесу відповідає умовам обраної грантової програми та надасть учасникам/цям рекомендації щодо підготовки компанії до залучення пільгового фінансування. В результаті 30-хвилинної консультації Ви отримаєте відповідь на Ваш конкретний запит, що стосується отримання пільгового фінансування та кооперації з ЄС.

Реєстрація за посиланням: https://form.jotform.com/212841133321341

Тематики консультацій

• Проєкти для бізнесу Програми «Горизонт Європа».
  • Можливості українських підприємств в рамках проєкту ENN.

Цільова аудиторія

• Керівники/ці та власники/ці малого і середнього бізнесу (10+ працівників/ць або €100 тис. річного обороту).
  • Для бізнесу Західної України, Києва та Київської області. Детальніше