“ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО”: ЗААСФАЛЬТОВАНО ОДИН З ПІДХОДІВ ДО ВАНТОВОГО МОСТУ

Дата: 23.10.2021 11:01

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області повідомляє, що на одному з підходів до вантового мосту, а саме на споруді №14 мостобудівники завершили роботи з укладання гусасфальту.

Протягом тижня підрядники заасфальтували 285 метрів криволінійної частини підходу до мосту з боку Прибережної магістралі. Також гусасфальт було влаштовано й на тротуарах цієї споруди.

Станом на сьогодні тривають роботи з нанесення гідроізоляційного шару проїзної частини споруди № 13. Це також підхід до верхової частини вантового мосту.

Ці підходи забезпечать функціональність верхової частини вантового мосту, рух на якому планують відкрити до кінця поточного року. А повністю завершити спорудження мостів будівельники обіцяють на середину 2022 року.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю