Про проведення перевірки дотримання обмежувальних заходів об"єктами господарювання та фізичних осіб на території Петро-Михайлівської сільської ради
25.11.2021 року робочою (мобільною) групою з питань перевірки дотримання обмежувальних заходів об"єктами господарювання та фізичних осіб на
території Петро-Михайлівської сільської ради створеною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Петро-Михайлівської сільської ради від 05.11.2021 №34 разом з представниками Держпродспоживслужби були проведені перевірки дотримання карантинних обмежень та обмежувальних заходів встановлених для "червоного" рівня епідеміологічної небезпеки об"єктами
господарювання та фізичними особами- підприємцями на території Петро-Михайлівської сільської ради. В результаті перевірок представниками Держпродспоживслужби були виявлені порушення карантинних обмежень, а саме статтей 42, 44 Кодексу України про адміністративні правопорушення.