ОНЛАЙН-ВЕБІНАР «ОСОБЛИВОСТІ ВИРОЩУВАННЯ РОЗСАДИ КВІТІВ»

Дата: 19.01.2022 15:37

Фото без опису17 січня 2022 року о 13:00 Державний навчальний заклад  «Полтавський центр професійно-технічної освіти,  Державної служби зайнятості» організував проведення онлайн-вебінару «Особливості вирощування розсади квітів». В вебінарі взяли участь безробітні Вільняняської районної філії, суб’єкти господарювання та працівники філії.

Посів насіння на розсаду, на перший погляд, дуже легке заняття. Але це тільки на перший погляд, насправді, і досвідченого квітникаря, і новачка підстерігає багато несподіванок і помилок. Такі «сюрпризи» — це не тільки розчарування, це втрата певних матеріальних внесків, часу. Про те, як уникнути помилок при вирощуванні розсади  квітів,  дізналися під час онлайн-вебінару  слухачі, а також як отримати здорову домашню розсаду, як правильно вибирати насіння, чому необхідно приділяти особливу увагу та інше.

Всі бажаючі учасники вебінару мали можливість отримати сертифікат  (підвищення кваліфікації (1 год/0,03 кредити)).