Увага! Відбудеться перевірка системи оповіщення.

Дата: 17.02.2022 10:26

Шановні громадяни!

Відповідно до Плану проведення технічної перевірки територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення  Департаментом з питань цивільного захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації 23 лютого 2022 року буде проводитися технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням відповідних місцевих автоматизованих систем централізованого оповіщення.

Основна мета проведення перевірки – визначення працездатності систем оповіщення.

Просимо громадян зберігати спокій, безпідставно не хвилюватися, не панікувати та займатися повсякденними справами.

Фото без опису                                                            Виконавчий комітет сільської ради