Повідомлення про наявність вакантних посад

Дата: 02.02.2024 16:15

Петро-Михайлівська сільська рада повідомляє про наявність вакантних посад:

- спеціаліст І категорії апарату сільської ради (уповноважена особа у сфері публічних закупівель та відповідальна за ведення офіційного  веб сайту, телеграм-каналу, сторінки в Facebook сільської ради) - 1 посада;

- спеціаліст-юрисконсульт апарату сільської ради - 1 посада.

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану» від 12.05.2022  № 2259-IX, особи призначаються без конкурсного відбору, на підставі поданої заяви, заповненої особової картки встановленого зразка, документів, що підтверджують наявність у таких осіб громадянства України, освіти та декларації особи уповноваженої на виконання функцій держави, або місцевого самоврядування за 2022 рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному   веб-сайті НАЗК).

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на зайняття вакантних посад :

- спеціаліст І категорії: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра, з досвідом роботи не менше 1-го року;

- спеціаліст-юрисконсульт: вища освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра з досвідом роботи не менше 2-х років;

- знати: Конституцію України; закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; основні програми роботи на комп'ютері; вільне володіння державною мовою (кандидат подає документ, що підтверджує рівень володіння державною мовою - атестат про середню освіту і додаток до нього, диплом про освіту з додатком, де є предмет «українська мова» або відповідний сертифікат).

Також наявна вакантна посада електрика.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на зайняття вакантної посади електрика: профільна освіта; знання правил допуску в роботі з різними установками; розуміння принципів устрою електричних ланцюгів, мереж і приладів; здатність швидко визначити і усунути неполадку.

За інформацією звертатись за телефоном: 0614395569.