Засідання робочої групи щодо перейменування назв вулиць і провулків, що пов’язані з державою-агресором - Російською Федерацією

Дата: 09.04.2024 16:15

08.04.2024 року відбулось засідання комісії щодо найменування, перейменування, унормування назв географічних об’єктів та об’єктів топоніміки населених пунктів Петро-Михайлівської сільської ради, створеної розпорядженням сільського голови від 01.04.2024 року № 41-р «Про створення комісії щодо найменування, перейменування, унормування назв географічних об’єктів та об’єктів топоніміки населених пунктів Петро-Михайлівської сільської ради». До складу комісії входять посадові особи виконавчого комітету Петро-Михайлівської сільської ради, депутати Петро-Михайлівської сільської ради, спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Петро-Михайлівської сільської ради, старости старостинських округів Петро-Михайлівської сільської ради. На засіданні розглядались питання щодо перейменування вулиць населених пунктів та інших географічних об’єктів Петро-Михайлівської сільської ради, які потребують перейменування згідно Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні та деколонізацію топонімії» від 21.03.2023 року №3005-ІХ, а саме:

1. Вулиця Матросова села Петро-Михайлівка;
  2. Вулиця Ювілейна села Петро-Михайлівка;
  3. Вулиця Побєди села Шевченка;
  4. Вулиця Ювілейна села Гнаровське;
  5. Ботанічний заказник Балка «Чапаївка».

Були надані пропозиції щодо перейменування, які будуть запропоновані мешканцям відповідних вулиць Петро-Михайлівської сільської ради під час проведення громадського обговорення у режимі онлайн опитування