23 травня - День Героїв України

Дата: 23.05.2024 11:31

Сьогодні, 23 травня, відзначається День Героїв – щорічне свято, запроваджене на честь усіх захисників та захисниць нашої країни, які боролися за рідну землю протягом століть та продовжують боротьбу і нині. День Героїв — це день пам'яті всіх українців та українок, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українського народу за волю України .

Від козаків, повстанців, січових стрільців і до наших військових, які нині залізним щитом стоять перед ворогом – українська воєнна традиція єднає покоління борців, подвиги яких надихають нас до боротьби.

Цей день – ще одна нагода вшанувати найсміливіших, найдостойніших та найвірніших синів України, всіх тих, хто віддав за неї найцінніше – власне життя.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! Перемоги, миру і процвітання нашій українській державі.