тренінг "Управління закладами первинної медичної допомоги в умовах реформування системи охорони здоров'я"

Дата: 21.02.2018 10:36

20 лютого 2018 року у  Запорізькому Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки ПФото без описурограми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону України, пройшов тренінг на тему "Управління закладами первинної медичної допомоги в умовах реформування системи охорони здоров'я". Тренінг проводили тренери - Петровська Олена Дмитрівна, експерт Програми регіональних експертів з підтримки медичної реформи, Головний лікар КУ «Запорізький обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом», у минулому Головний лікар КУ «Оріхівська центральна районна лікарня» (1986-2013) та Макаріхіна Аліса Володимирівна, експерт Програми регіональних експертів з підтримки медичної реформи, Виконавчий директор Місцевої Асоціації органів місцевого самоврядування «Регіональний центр розвитку спроможних територіальних громад Запорізької області», Агентство комунікативного менеджменту «МА.К.-груп». Були розглянуті такі питання - Огляд медичної реформи. Етапи впровадження; Автономізація медичних закладів. Основні аспекти; Принципи планування мережі (інсФото без описутрументи, практичні завдання); E-health.  Основні аспекти; Практика сімейного лікаря як одиниця надання послуги; Економічна сторона та бюджетування медичної практики ЦМСД/ Прогнозування доходів та видатків в нових умовах фінансування; Впровадження змін: план дій команд. Групова робота з ключовими проблемами ЦПМСД.