24 Травня, 2021 р., 16:35
 Шановні друзі! Довгоочікувана новина! Державна служба зайнятості відновила можливість онлайн тестування на платформі «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».
19 Травня, 2021 р., 20:50
Головне управління ДПС у Запорізькій області запрошує долучитися до команди податківців! Наша місія:
19 Травня, 2021 р., 09:20
В Україні людина, яка стала жертвою або свідком домашнього насилля, насильства за ознакою статі або стосовно дітей, може повідомити про це, зателефонувавши до урядового кол-центру за номером 15-47.
18 Травня, 2021 р., 15:18
У середу, 19 травня 2021 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме  заступник голови обласної державної адміністрації Брутман Едуард Леонідович.
17 Травня, 2021 р., 16:44
Переважна більшість підприємств-"мінімізаторів" заробітних плат після роз'яснювальної роботи збільшили виплати своїм підлеглим.
17 Травня, 2021 р., 16:25
      Відповідно до ст. 14 Податкового кодексу України самозайнята особа – це платник податку, який є фізичною особою – підприємцем або провадить незалежну професійну діяльність за умови, що така особа не є працівником в межах такої підприємницької чи незалежної професійної діяльності.
17 Травня, 2021 р., 15:37
На виконання доручення Міністерства соціальної політики України щодо питань інформування пенсіонерів стосовно термінів перерахунку у 2021 році пенсії відповідно до абзацу 5 частини четвертої статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” Пенсійний фонд України повідомляє.
11 Травня, 2021 р., 14:59
      Підпунктом 298.1.1 п. 298.1 ст. 298 ПКУ встановлено, що для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання подає до контролюючого органу за місцем податкової адреси заяву про застосування спрощеної системи оподаткування (Заява).