27 Липня, 2021 р., 08:56
У Запорізькій області почався ремонт дороги державного значення Т-04-01 Дніпро - Василівка - Покровське - Гуляйполе - Пологи - Мелітополь.
21 Липня, 2021 р., 15:08
Днями у регіоні відкриють нові центри масової вакцинації – в кожному районі та великому місті. Імунізація громадян також проводиться силами мобільних бригад та стаціонарних пунктів щеплення.
21 Липня, 2021 р., 15:04
Сьогодні в області доступні всі вакцини: Astra Zeneca, Pfizer-BioNTech, CoronaVac та Moderna. Препарати є на кожному пункті щеплення.
21 Липня, 2021 р., 15:01
Зміни на краще відбуваються постійно. По всій території області покращується інфраструктура сфери медицини, культури і спорту, ремонтуються дороги і  споруджуються мости. Так, навесні у Запорізькій області завершили оновлення ще одного значущого об’єкта Комишуваської громади - навчально-виховного комплексу «Джерело».
20 Липня, 2021 р., 16:43
ДСУНС оголосили штормове попередження через негоду, яка насувається на Запорізьку область. 21 червня в Запоріжжжі та Запорізькій області очікується різке погіршення погодних умов. В регіоні прогнозують грозові дощі та сильний вітер.
20 Липня, 2021 р., 16:41
Україна відкриває останній - 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19, на якому щеплюватимуть усіх охочих віком від 18 років.  При цьому пріоритет надаватиметься вразливим групам населення, зокрема людям віком від 60 років та людям із супутніми захворюваннями.
12 Липня, 2021 р., 09:10
14 липня 2021 року  з 09:00 год до 12:00 год. буде здійснюватися прийом громадян спеціалістами Пенсійного фонду України в приміщенні Петро-Михайлівскьої сільської ради