23 Серпня, 2021 р., 11:09
О 08:45 23 серпня 2021 року з нагоди державного свята Дня Прапору України у с.Гнаровське Петро-Михайлівської сільської ради на території Меморіального комплексу "Алея Слави" відбулось урочисте підняття прапору України під супровід державного Гімну України. На заході були присутні керівництво Петро-Михайлівської сільської ради, староста сіл Гнаровське та Вербове та мешканці Петро-Михайлівської громади.
20 Серпня, 2021 р., 17:10
19 серпня голова облдержадміністрації Олександр Старух прийняв участь в урочистому відкритті центрального стадіону в смт. Комишуваха, реконструйованого за програмою Президента України «Велике будівництво»
20 Серпня, 2021 р., 17:08
19 серпня за участі голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Старуха урочисто відкрили оновлене відділення екстреної невідкладної медичної допомоги Запорізької обласної клінічної лікарні, реконструкція якого проходила в рамках програми президента України «Велике будівництво».
12 Серпня, 2021 р., 16:28
Як єдинникам1-ї групи, які були звільнені від сплати єдиного внеску за січень-травень 2021 року, заповнити звітність? Тимчасово звільняються від нарахування, обчислення та сплати єдиного внескупідприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, і належать до першої групи платників єдиного податку, в частині сум, що підлягають нарахуванню, обчисленню та сплаті такими особами за періоди з 01 по 31 грудня 2020 року, з 01  січня по 31 травня 2021 року за себе (п.п. 9 прим. 10.1 розд. VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 08.07.2010№ 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»).
12 Серпня, 2021 р., 16:26
Про це сьогодні повідомив голова облдержадміністрації Олександр Старух під час відвідання будівництва мостів через Дніпро.
12 Серпня, 2021 р., 16:23
Таке завдання поставив голова облдержадміністрації Олександр Старух під час наради з головами районних державних адміністрацій та головами громад.