03 Серпня, 2021 р., 09:04
Сьогодні перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Володимир Шустов  відвідав локацію з масової вакцинації громадян, що розташована в обласному центрі молоді, щоб особисто ознайомитися з її роботою та обговорити можливі проблемні моменти.
02 Серпня, 2021 р., 12:18
30 липня виповнюється 30 днів старту ринку землі — основній події земельної реформи.
02 Серпня, 2021 р., 12:11
Міністерство охорони здоров’я України своїм наказом від  17.07.2021 затвердило рекомендації Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики щодо можливості вакцинації дітей віком від 12 років вакциною Comirnaty від Pfizer-BioNTech.
30 Липня, 2021 р., 14:04
Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко переконаний, що держава та місцеві громади мають не лише дбати про покращення інфраструктури й надання якісних послуг громадянам, а й створити людям умови для гарного відпочинку. Саме тому серед проектів, які реалізують у межах національних програм, з’явилися об’єкти дозвілля, культури, спорту.
30 Липня, 2021 р., 08:46
Міністерство Закордонних справ України підготувало відповіді на поширені питання про подорожі у 2021. Якщо ви плануєте поїздку за кордон у справах або відпочинок, обов’язково перевірте режим в’їзду і документи, які вам знадобляться.
29 Липня, 2021 р., 16:10
Про це повідомив заступник Керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко під час виступу на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Децентралізація».
28 Липня, 2021 р., 16:53
Траса М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на м. Таганрог) побудована ще у довоєнні роки і лише у 50-ті - 70-ті роки минулого століття зазнавала реконструкції. На сьогодні дорожнє покриття у незадовільному стані і  потребує значного оновлення.
28 Липня, 2021 р., 16:52
Флагман президентської програми “Велике будівництво” будують рекордними темпами. Вчора, 25 липня на верховій частині вантового мосту “Захарій” змонтував п’яту секцію прогонової будови вагою в 504 тонни.
28 Липня, 2021 р., 10:19
У четвер, 29 липня 2021 року, в облдержадміністрації відбудеться телефонна «гаряча лінія» спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме Народний депутат України Штепа Сергій Сергійович.